Kam na výborné sushi v Praze?

Všichni milovníci východních pokrmů jistě hledají vhodné místo, kde si pochutnat na oblíbeném jídle. Jenže najít vskutku dobré místo není to nejjednodušší. A právě takovým skvělým místem je i pražská restaurace Sushi Upgrade, kde najdete ty nejvybranější delikatesy ze světa sushi, japonských a asijských specialit.

Kde se restaurace Sushi Upgrade Praha nachází?

Restauraci najdete v pražské Opletalově ulici 1 a nachází se v ní třicet míst k sezení. Samozřejmostí je placení kartou nebo stravenkami. Restaurace nabízí také speciální polední menu, díky čemuž se můžete rychle najíst za rozumnou cenu. Jídlo si můžete též objednat z pohodlí vlastního domova, jelikož restaurace Sushi Upgrade nabízí rozvoz sushi po Praze každý den mezi jedenáctou a dvaadvacátou hodinou.

Zkušení kuchaři

Kuchaři pracují s naprosto čerstvými surovinami a mají dlouholeté zkušenosti s asijskou kuchyní, takže můžete očekávat vynikající kulinářský zážitek. Hledáte-li v Praze zajímavou restauraci, kde si opravdu pochutnáte na sushi a dalších asijských specialitách, pak je pro vás tím pravým místem Sushi Upgrade. Restaurace je otevřená každý den v týdnu i o víkendech. Určitě neváhejte s návštěvou, protože kvalitní sushi je také zdravou pochutinou.