Restaurace Sushi Upgrade Praha

Jste milovníky japonské a asijské kuchyně? Nebo jen rádi zkoušíte nové věci? Restaurace Sushi Upgrade Praha vám nabídne široký sortiment kvalitního sushi i ostatních japonských a asijských specialit za příjemné ceny. V restauraci vás překvapí milá obsluha a příjemný interiér. Pokud chcete zažít nevšední chuťový zážitek a vsadit na jistotu, restaurace Sushi Upgrade Praha je tím pravým místem pro vás. Najdete ji v Opletalově ulici v Praze a garantujeme vám, že se tam budete rádi vracet. Restaurace je nekuřácká a její kapacita je 30 míst. Hodí se tedy i k pořádání menších firemních akcí, teambuildingů nebo večírků.

Sushi restaurace je moderně zařízená a také je samozřejmostí možnost zaplatit vaší platební kartou. Někoho ale může velmi mile překvapit, že zde jdou uplatnit i stravenky – zajděte si na netradiční oběd a oživte váš pracovní den.

Pokud ale upřednostňujete oběd či večeři v teple vašeho domova nebo chcete překvapit návštěvu či vaši drahou polovičku, lze využít možnost rozvozu, kterou restaurace Sushi Upgrade také nabízí.

Nechybí samozřejmě slevové akce a odměny pro stálé zákazníky.

 „Pracujeme se 100% čerstvými surovinami. Kvalitu zpracování, přípravy a dovozu Vám zajistí kuchaři, kteří mají s japonskou kuchyní mnohaleté zkušenosti. Soustředíme se na to, aby naše práce byla pro Vás tím nejlepším kulinářským zážitkem.“

Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme telefonicky nebo prostřednictvím emailu, které naleznete na našich stránkách www.sushiupgrade.cz.

Kde nás najdete

Opletalova 29, Praha 1, 110 00

(budova Autoklubu ČR)

PROVOZNÍ DOBA

PONDĚLÍ - PÁTEK

11:00 - 22:00

SOBOTA - NEDĚLE

11:30 - 22:00

Rozvoz:

Po - Pá    10:30 - 22:00
So - Ne    11:00 - 22:00