Vánoční překvapení – dárkový poukaz na Sushi

Hitem zdravé kuchyně je jednoduché jídlo, které upoutá chuťové buňky. Restaurace Sushi Upgrade spojuje příjemné posezení s východní exotikou. Obliba těchto pokrmů spočívá v lehkosti trávení, správném poměru mastných kyselin, jódu a minerálů. Sushi zajišťují pestré a rozmanité variace zdravých jídel. Proto se sushi mohou konzumovat v téměř každé denní hodině.

Maki Sushi

Na stole se nejčastěji objevují lehké a výživné sushi Maki. Jedlá mořská řasa obaluje speciální rýži, ve které jsou umístěny kousky ryby nebo zeleniny. Pro kuchaře není problém připravit čerstvou sushi tak, aby vznikla kompaktní rolka. Rýže se musí přesnou dobu vařit a smíchat s rýžovým octem. Rozprostře se na mořskou řasu Nori a doplní čerstvým tuňákem, lososem, vejcem nebo třeba avokádem. Po zabalení se musí rýže dobře udržet v obalu. Namočená v sojové omáčce a zvýrazněná ostrým wasabi zůstává nezapomenutelným gurmánským zážitkem.

Restaurace Sushi Upgrade

Sushi Upgrade Vám zajistí skvělý zážitek z konzumace jakýchkoliv sushi. Vždy čerstvé suroviny a správně používané ingredience podporují chuť a dobré trávení. Svoje blízké můžete do Sushi Upgrade pozvat nebo si nechat čerstvé sushi dovézt až domů. A pěkným dárkem je také dárkový poukaz v hodnotě 500, 1.000 nebo 1.500 Kč. Potěšíte tak nejen přátele, ale konzumací sushi zlepšíte zdraví a příjemně rozptýlíte svoje chutě.